Wolski Korowód 2022

WOLSKI KOROWÓD 2022

Wolski Korowód 2022 to 16 edycja jedynego i niepowtarzalnego przeglądu oferty pomocowej, zdrowotnej, kulturalnej, edukacyjnej instytucji samorządowych, organizacji pozarządowych i firm prywatnych, która jest realizowana w Dzielnicy Wola Miasta Stołecznego Warszawy. Tegoroczny Wolski Korowód odbędzie się ponownie w standardowej formie w dniu 12 czerwca 2022 w godzinach 14:00 – 18:00


W trakcie otwartego dnia w Praku Sowińskiego, zgłoszone organizacje pozarządowe, instytucje i firmy działające na terenie Woli będą mogły zaprezentować zakres swojej działalności, ofertę pomocową, kulturalną. Kampania informacyjna zostanie przeprowadzona w formie pikniku rodzinnego zrealizowanego w stworzonym specjalnie z tej okazji miasteczku namiotowym dla mieszkańców Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. W trakcie Wolskiego Korowodu nie zabraknie atrakcji dla wszystkich mieszkańców Dzielnicy Wola m.st. Warszawy – dla tych najmłodszych jak również tych trochę starszych.

Program

14:00-18:00 Piknik rodzinny z: konkursami i quizami z nagrodami, bezpłatnymi poradami i badaniami, grami sportowymi i mnóstwem innych atrakcji.

14:00-18:00 Miasteczko namiotowe organizacji, instytucji i firm działających na terenie Woli.

14:30 – oficjalne otwarcie Wolskiego Korowodu 2022 razem z Miejska Wola

Chcesz miło spędzić czas? Przygotowane będą:

  • atrakcyjne konkursy;
  • gry i zabawy dla małych, dużych i największych.

Chcesz zadbać o zdrowie?

mamy dla ciebie bezpłatne badania profilaktyczne!

Interesuje Cię co piszczy w wolskiej trawie?

  • zapoznaj się z ofertą organizacji pozarządowych i instytucji publicznych;
  • oferta pomocy materialnej i bezpłatne usługi pomocowe;
  • doradztwo prawne, psychologiczne i zawodowe.

Więcej informacji i szczegółowy program Wolskiego Korowodu 2022 wkrótce!